Nabízíme

Parkování

Parkovací místa jsou k dispozici zdarma před penzionem, podél zámecké zdi, případně na návsi.

Stravování

cena za den/osobaDOSPĚLÝDÍTĚ (4-12 let)
POLOPENZE370,-270,-
JEN SNÍDANĚ165,-115,-
JEN VEČEŘE205,-155,-

Snídaně – stůl hojnosti: šunka, salám, sýry, domácí paštika, domácí pomazánky, párky, vajíčka, domácí marmelády, buchta, jogurt…no je toho mnoho.
Z nápojů je v ceně pouze káva a čaj.

Vaříme podomácku /místní suroviny/ jen pro ubytované dle momentální fantazie většinou jen jedno hotové jídlo, vždy je navíc k dispozici smažák (pro vegetariány) a samozřejmě klasické studené hospodské menu (utopenci, hermelíni, tlačenka …).

Snídaně obvykle od 8:30 hodin dle počtu ubytovaných a situace předešlého večera. Obědy nestíháme, snídaně končí v 10,00 !!!
Večeře obvykle v 19:00, ale záleží, jestli je naPŘÍKLAD MASO ŘÁDNĚ DOPEČENÉ.

Poobědvat můžete v okolí v ověřených hospodách:
Hospoda U Turků /Svéradice/ 7 km, Obecní hostinec Čečelovice 7 km, Velkoborská hospoda /Velký bor/ 10 km, Pizzerie U Pejska a Kočičky /Kasejovice/ 9 km, Hospoda U Hlaváčků /Horažďovice/ 15 km, Hotel Na Panské /Lnáře/ 5,5 km.

POZOR! Jana je vinařka a hýčká ve sklepě z 18. století /hospodu otevřel r.1747 Jan Běhavý/ vybraná vína od vybraných, byť malých, vinařů /Sůkal, Beneš, Tetur, Čapka aj./ Jsou v nabídce.. 

Na místě můžete využít

Možnost Wi-Fi připojení k internetu.

Relax maštal se saunou a vířivkou. Vzorová cena 2 osoby: sauna 250,- + vířivka 250,- Kč/hod/osoba, tj. 1000,- Kč/2 osoby/2 hod.
Podrobnější ceník a další informace získáte na místě. V ceně je použití celé „maštale“ vč. dalších „požitků“(sauna, vířivka, rádio, sprcha, ochlazovací „močárna“….). Jen obsah vinotéky je třeba dodatečně uhradit – dle Vaší spotřeby.

velká osuška = 40-Kč/ks
malá osuška = 30,-Kč/ks

stolní FOTBÁLEK 10 Kč/hra
Billiard 20Kč/hra
tepláky 20,- Kč/den
kola „žluťáci“ 50,- Kč/den
kola 150,- Kč/den
štípání pařezů kalašem 50,-Kč/hod
nůše dříví (15-20kg) 150,-Kč

Nabízíme také vyjížďky na koních, popř. i „koňské tábory“ v jezdeckém areálu ZOFI pár metrů od nás. V nabídce je také ustájení koní, odchov hříbat, obsedání a výcvik koní, zapůjčení kolbiště a skokového materiálu, případně přeprava koní.
Více informací naleznete zde.

Pro firmy

Pronájem sálu 1300 Kč/den v létě, 2300 Kč/den v zimě (kapacita 80 míst)

Dále lze využít stodolu s dřevěným parketem, jevištěm, reflektory, dvůr (v noci osvětlený) a sad (osvětlený) včetně hřiště, udírny, bazénu (osvětlený)…

Z technických požadavků lze zajistit cokoliv.

v blízké Blatné si můžete zahrát bowling, tenis a adrenalinová agentura může zajistit sportovní odpoledne v lomech, lesích i hřištích.

Na kulturní večery není problém zajistit kouzelníka, divadlo nebo kapelu.

Veškeré zde uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Scroll to top